y

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                    

WALENTYNKI

Jak co roku, 14 lutego, w Szkole Podstawowej w Bąkowicach, podobnie jak i na całym świecie, obchodzone są Walentynki.

Już od samego rana było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów jak i również atmosferę walentynek. Wszędzie rozwieszone walentynkowe dekoracje, które oddają romantyczny nastrój. Przez cały miniony tydzień, działała w naszej szkole poczta walentynkowa, więc przechodząc korytarzem szkolnym słychać rozmowy o tym, kto ile listów dostał i od kogo one są. Dzień ten jest pełen wrażeń z tego powodu, iż wraz z walentynkami został wylany "ocean miłości". Pytając uczniów o zdanie na temat walentynek, większość była zachwycona tym dniem, ale zdarzali się też i tacy, którzy uznali to święto za niepotrzebne. W związku z tym świętem został również ogłoszony konkurs na najciekawszą walentynkę. Sposób wykonania był dowolny, ale w środku musiały znaleźć się życzenia napisane w języku angielskim lub niemieckim.

Wśród uczniów młodszych zwyciężyły: Kinga Piasecka, Magdalena Zuzak, Klaudia Łukawska i Julia Kosno, a wśród starszych zwycięstwo przypadło: Dagmarze Rabendzie, Dominice Piaseckiej, Michałowi Indykowi, Anicie Malarz i Wiktorii Kosno. GRATULUJEMY!!!
 

R. Boduch

wstecz